Bilgisayar üzerinden instagram da mesajlaşmak

Merhaba arkadaşlar,

Başlıkta gördüğünüz üzere size bilgisayar üzerinden instagram ile nasıl mesajlaşabileceksiniz, 1-2 program göstermek istiyorum.

Ramme

Hem chat kısmı bulunan hemde instagramda gezinmek isterseniz tam aradığınız program. Telefondaki instagram düzenini sağlamış ve tıp demiş burnundan düşmüz bir program. Electron kullanılarak yapıldığını söyleyebilirim ve arch(manjaro,archman…) tabanlı linux türevlerinde aur da , kde store de deb paketi bulunmakta ve tabi diğer dağıtımlar için github üzerinden ulaşabilirsiniz ve indirip kurabilirsiniz.

Kısayollar;

  • Geri dön: ⌫
  • Yenile: Meta R or Ctrl R
  • Ana Sayfa: Meta 1 or Ctrl 1
  • Keşfet: Meta 2 or Ctrl 2
  • Bildirimler: Meta 4 or Ctrl 4
  • Profil: Meta 5 or Ctrl 5
  • Bir Postu Yukarı kaydır: ⇧ Shift ↑ Up
  • Bir Postu aşağı kaydır: ⇧ Shift ↓ Down
  • Karanlık Modu: Meta D or Ctrl D

IG:DM

Şahsen bu program güncelleme de biraz sorun oluşturuyor onun dışında video ve resimleri indirmeye olanak sağlamak ta reklam ve benzeri bir sorun ile karşılaşmadan kullanabilirsiniz. Açık kaynak bir proje olduğunu da belirtmek isterim.Hangi işletim sistemini kullanıyorsanız seçerek indirebilirsiniz. Linux üzerinden appimage dosyası olarak çalıştırabilirsiniz. Yapmanız gereken sağ tıklayarak özelliklere girmek ve çalıştırabilir olarak seçmek, sonrasında üstüne çift tıklayarak açabilirsiniz. İndirmek için tıklayın.

web for instagram direct dm

Gözüme çarpan kendi reklamını koymak ta ama göze çarpacak bir reklam bulunmamakta onun dışında gayet akıcı şekilde kullanılabilmekte. Siyah ve beyaz olarak 2 şekilde teması bulunmakta.Hangi işletim sistemini kullanıyorsanız seçeneklerden tıklayarak indirmeyi gerçekleştirebilirsiniz. Linux üzerinden appimage dosyası olarak çalıştırabilirsiniz. Yapmanız gereken sağ tıklayarak özelliklere girmek ve çalıştırabilir olarak seçmek, sonrasında üstüne çift tıklayarak açabilirsiniz. İndirmek için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: